Folia stretch

Folia stretch to elastyczna i wytrzymała folia, która jest stosowana do pakowania produktów, zapobiegając przesuwaniu się i uszkodzeniom podczas transportu. Folia jest dostępna w różnych grubościach i rozmiarach, co pozwala na dobranie odpowiedniego wariantu do konkretnych potrzeb. Folie stretch są bardzo łatwe w użyciu i mogą być nakładane na produkt bezpośrednio z rolki, co pozwala na szybkie i efektywne pakowanie produktów szczególnie podczas ich wysyłki. Jest też bezpieczna dla środowiska.

W porównaniu z innymi typami folii, folia stretch jest bardziej elastyczna i ma lepsze właściwości zabezpieczające produkt, co pozwala na lepsze ich zabezpieczenie i ochronę podczas transportu. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz i śnieg, co dodatkowo zwiększa jej wytrzymałość.

Oferowane przez nas produkty posłużą Ci do kompleksowego przygotowania wysyłek przy sprzedaży internetowej, a także zabezpieczenia ich na czas magazynowania i ekspozycji. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień. Zachęcamy do kontaktu.

folia stretch - opakowania tekturowe - producent opakowań tekturowych

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami przez e-mail lub zadzwoń.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa i dbałość o zamówienie na każdym etapie.

Folia stretch

Przygotujemy dla Ciebie wycenę zakupu folii w najlepszej cenie. W Cart-Box zrealizujemy dla Twojej firmy również wysokiej jakości opakowania kartonowe które wykorzystasz w swoim biznesie. Zapewniamy przy tym  szybki czas realizacji i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu i wyceny.

folia do pakowania, stretch, akcesoria do pakowania przesyłek

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt