Taśmy pp - pasek spinający

Taśma PP (polipropylenowa) to jedna z najpopularniejszych taśm pakowych używanych do zabezpieczania paczek, przesyłek, pudełek tekturowych i innych opakowań. Jest to taśma klejąca wykonana z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na działanie wilgoci oraz promieni UV. Taśma PP jest także odporna na rozrywanie i łatwo się klei.

Pasek spinający to inny rodzaj narzędzia do spinania paczek, przesyłek czy worków z materiałów sypkich. Składa się z dwóch części - paska i klamry. Pasek jest zazwyczaj wykonany z polipropylenu, poliestru lub nylonu, a klamry z metalu lub tworzywa sztucznego. Pasek spinający jest łatwy w użyciu i zapewnia pewne i trwałe spinanie opakowań

taśma pp - pasek spinający

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami przez e-mail lub zadzwoń.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa i dbałość o zamówienie na każdym etapie.

Taśma PP - pasek spinający - producent opakowań

Zamów taśmę pp i pasek spinający w atrakcyjnych cenach. W Cart-Box zrealizujemy dla Twojej firmy wysokiej jakości opakowania kartonowe które wykorzystasz w swoim biznesie. Zapewniamy pry tym atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu i wyceny.

Taśma pp, pasek spinający

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt