Opakowania FEFCO

opakowania FEFCO - producent opakowań kartonowych

Wycena opakowań FEFCO

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ceny pudełek dla swoich produktów

Opakowania FEFCO

Oferujemy opakowania FEFCO w atrakcyjnej cenie. Szeroki wybór pudełek kartonowych z tektury faliste. Szybka realizacja dowolnych ilości opakowań. Zapraszamy do kontaktu. Firma Cart Box jako producent opakowań z tektury falistej jest w stanie dla Ciebie wyprodukować wszystkie opakowania z katalogu w dowolnych wymiarach. Na naszej stronie internetowej jest umieszczony plik katalog FEFCO do pobrania.

Katalog FEFCO  to międzynarodowy system klasyfikacji opakowań tekturowych, który został opracowany przez European Federation of Corrugated Board Manufacturers. FEFCO to organizacja, która reprezentuje przemysł opakowaniowy w Europie i działa na rzecz rozwoju opakowań tekturowych. Katalog zawiera kodowanie opakowań tekturowych, które składa się z czterech cyfr. Pierwsza cyfra określa rodzaj opakowania, druga cyfra określa rodzaj kartonów i ich sposobu składania, trzecia cyfra określa rodzaj zamknięcia, a czwarta cyfra określa inne szczegóły dotyczące konstrukcji opakowania.

Dzięki katalogowi F.E.F.C.O. producenci i użytkownicy opakowań tekturowych mogą łatwiej komunikować się ze sobą i klientami oraz dokonywać zamówień na odpowiednie rodzaje opakowań. Katalog ten jest również przydatny przy projektowaniu i opracowywaniu nowych opakowań tekturowych, ponieważ umożliwia szybkie i łatwe znalezienie odpowiedniego kodu dla danej konstrukcji opakowania.

Folder FEFCO składa się z różnych działów, każdy dział przedstawia różne konstrukcje opakowań oraz w każdym dziale są pokazanie niewielkie różnice w konstrukcji opakowania. Przy danym numerku z katalogu znajduję się siatka opakowania oraz konstrukcję opakowań po złożeniu. Za pomocą katalogu można wybrać pudełko o kształcie, które będzie spełniło wszystkie potrzebne wymogi dla Twojego produktu.

  • Dział 0200 – są to opakowania klapowie wykorzystywanie jako opakowanie do wysyłki, opakowania zbiorcze lub opakowania do przechowywania.
  • Dział 0300 – są to pudła teleskopowe mogą być wykorzystane jako opakowanie wysyłkowe, opakowane do przechowywania, opakowanie prezentowe, opakowanie jednostkowe,
  • Dział 0400 – sto to pudła składane i tace mogą być wykorzystane jako opakowanie wysyłkowe, opakowane do przechowywania, opakowanie prezentowe, opakowanie jednostkowe, również w tym dziale możemy znaleźć opakowania typy skrzynka na warzywa i owoce oraz pudełko na wyroby cukiernicze.
  • Dział 0500 - są to opakowania wsuwanie mogą być wykorzystane jako opakowanie wysyłkowe, opakowane do przechowywania, opakowanie prezentowe, opakowanie jednostkowe
  • Dział 0600 – są to opakowania trwale łączone, ten rodzaj pudełek kartonowych charakteryzuję się łączeniem wielu elementów za pomocą specjalnych zszywek, może mieć zastosowanie jako opakowanie do wysyłki, opakowania zbiorcze lub opakowania do przechowywania.
  • Dział 0700 – są to opakowania klejone jednoczęściowe tzw z automatycznym dnem, opakowanie po sklejeniu jednopunktowym jest gotowe do użycia. Mogą być wykorzystane jako opakowanie wysyłkowe, opakowane do przechowywania, opakowanie prezentowe, opakowanie jednostkowe, opakowanie zbiorcze.
  • Dział 0900 – jest to wyposażenie wnętrza, czyli kratownice, przekładki, wkładki. Np. możemy je zastosować przy dowolnym opakowaniu jako oddzielenie od siebie zawartości opakowania lub zabezpieczenie przed stłuczeniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasi specjaliści pomogą przy wybraniu najodpowiedniejszego opakowania kartonowego FEFCO dla Ciebie oraz pomogą w doborze gramatury i surowca tektury falistej. Jeśli jesteś zainteresowany nadrukiem na Twoim opakowaniu nasz dział graficzny z przyjemnością wykona dla Ciebie taki projekt.

Dlaczego warto zlecić nam produkcję opakowań?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych realizacji. Gwarantujemy dotrzymanie terminów i korzystny cennik produkcji dowolnych nakładów pudełek z kartonu.

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Profesjonalizm

Profesjonalna obsługa klienta i dbałość o każde Twoje zamówienie.

Opakowania spożywcze

Szeroki wybór opakowań spożywczych i cukierniczych na wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe.

Opakowania klapowe

Kartonowe opakowania klapowe do transportu produktów. Sprawdzą się idealnie m.in jako kartony do przeprowadzek.

Opakowania fasonowe

Kartony, które świetnie sprawdzą się do pakowania odzieży, kosmetyków i innych towarów w sklepach internetowych.

Dysponujemy surowcem 3 warstwowym fali E (mikrofala), B, C oraz 5 warstwowym EB i BC o różnych gramaturach.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt