O firmie

Dowiedz się więcej o marce Cart Box.

4 Group Sp. z o. o.

Producent opakowań kartonowych Cart Box, to marka należąca do 4Group Sp. z o. o. z siedzibą w Lubartowie. Szeroka działalność spółki, to m.in izolacje natryskowe pianą PUR, sprzedaż i dystrybucja maszyn natryskowych, produkcja i dystrybucja masek ochronnych z filtrem FFP2.

Cart Box

Pod marką Cart Box - firma zajmuje się produkcją pudełek kartonowych z tektury falistej, które idealnie nadają się do pakowania produktów spożywczych, transportu, przeprowadzek, a nawet do pakowania prezentów.

Najwyższa jakość

Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów i usług. Współpracując z nami masz pewność, że zawsze zostaniesz obsłużony w maksymalnie profesjonalny sposób - na każdym etapie - od złożenia zapytania do realizacji.

Pełnia satysfakcji

Bez względu na skalę przedsięwzięcia - dokładamy wszelkich starań, aby każda współpraca wieńczona była pełną i obustronną satysfakcją. Stawiamy na długofalowe relacje biznesowe i zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Dzięki dbałości o detale cieszymy się na rynku zaufaniem i dobrą, nieposzlakowaną opinią.

 

4 Group sp z o o

cartbox producent opakowań kartonowych

Dlaczego warto zlecić nam produkcję opakowań?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych realizacji. Gwarantujemy dotrzymanie terminów i korzystny cennik produkcji dowolnych nakładów pudełek z kartonu.

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Profesjonalizm

Profesjonalna obsługa klienta i dbałość o każde Twoje zamówienie.

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt