Opakowania jednoczęściowe

Wysokiej jakości opakowania jednoczęściowe. Dzięki swojej konstrukcji opakowanie jest złożone w kilka sekund jednym ruchem ręki co zapewnia skrócenie czasu pracy przy pakowania wybranego artykułu do pudełka. Opakowanie jednoczęściowe często jest wykorzystywane przy pakowaniu pojedynczych artykułów np. kosmetyk ale również kilku sztuk danego produktu np. śrubki. Ponadto jednoczęściowe kartony z tektury mogą także pełnić rolę opakowania ekspozycyjnego. W tym celu wystarczy oderwać przygotowaną perforację, aby pudło do transportu mogło stać się kartonem atrakcyjnym wizualnie na sklepowych półkach.

kartony tekturowe - kartony do paczkomatu

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami przez e-mail lub zadzwoń.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa i dbałość o zamówienie na każdym etapie.

Opakowania jednoczęściowe - producent

Cart-Box, to producent opakowań tekturowych. Przygotujemy dla Ciebie opakowania jednoczęściowe w dowolnym nakładzie. Zapewniamy korzystne ceny i szybką realizację Twojego zamówienia. Dzięki kompleksowej i partnerdkiej obsłudze na najwyższym poziomie - będziesz przekonany o słuszności rozpoczęcia współpracy z nami.

opakowania jednoczęściowe

Opakowania jednoczęściowe, zwane również opakowaniami z montażem automatycznym, to opakowania kartonowe, które są składane w całości w jednym ruchu. Dzięki temu ich użytkowanie jest wyjątkowo proste i szybkie - po prostu należy wyprostować składane elementy i opakowanie jest gotowe do użycia. Opakowania tego typu są bardzo popularne w branży e-commerce, gdzie stanowią wygodne i praktyczne pudełka do pakowania pojedynczych produktów, takich jak np. kosmetyki, narzędzia, czy drobne przedmioty. Mogą także być stosowane jako opakowania ekspozycyjne na sklepowych półkach - dzięki specjalnej perforacji, która umożliwia odrywanie części opakowania, można uzyskać atrakcyjny wizualnie karton, który zachęca do zakupu produktu. Opakowania te są produkowane z tektury falistej o różnej grubości, w zależności od wymagań dotyczących wytrzymałości opakowania oraz rodzaju pakowanego produktu. Dodatkowo, mogą być ozdobione nadrukami, naklejkami, czy też innymi elementami dekoracyjnymi, co podnosi ich wartość estetyczną i wyróżnia je na tle innych opakowań. W produkcji opakowań jednoczęściowych stosuje się różne rodzaje zabezpieczeń, takie jak: wypełniacz z pianki polietylenowej, który skutecznie chroni produkt przed uszkodzeniem podczas transportu, taśmy klejące, które zapewniają dodatkowe usztywnienie opakowania, perforacje, dzięki którym łatwo można odrywać poszczególne elementy opakowania.

Opakowania jednoczęściowe mogą być również wykorzystywane do pakowania kilku sztuk danego produktu. W takim przypadku producenci często oferują opakowania w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych potrzeb klienta. Wysokiej jakości opakowania jednoczęściowe cechuje nie tylko prostota użytkowania, ale także ich estetyka. Dlatego coraz częściej producenci decydują się na drukowanie własnego logo na opakowaniach, co pozytywnie wpływa na wizerunek firmy i zwiększa jej rozpoznawalność.

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt