Karton na wino

Zamów karton na wino w najlepszej cenie. Wyprodukujemy dla Ciebie opakowania na wina w dowolnej ilości. Oferujemy zbiorcze pudełka na wina, opakowania jednostkowe i ekspozytory. Zachęcamy do składania zapytań o wycenę.

Produkujemy opakowania na wina, które możemy dostarczyć do Twojej firmy w szybkim czasie. Zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie zamówienia pudełek na wino i inne produkty spożywcze.

karton na wino - opakowania zbiorcze pudełka z przegrodami

Karton na wino

Oferujemy kartony na wino wykonane z tektury falistej. Nasza oferta zawiera zarówno opakowania zbiorcze, jak i pudełka jednostkowe, dzięki czemu kompleksowo opakujesz swój produkt. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem, tym samym możesz liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i możliwość negocjowania ceny w przypadku stałej współpracy.

Produkując karton na wino, możemy przygotować spersonalizowane pudełka z nadrukiem. Możesz więc z naszą pomocą profesjonalnie opakować swój produkt, aby zachęcić klientów do jego zakupu. Butelka wina zapakowana w jednostkowe opakowanie bez wątpienia będzie ciekawiej i bardziej prestiżowo prezentować się na sklepowych pułkach.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez telefon lub e-mail. Dział sprzedaży pozostaje w gotowości i z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych kartonów na wina i innych opakowań. Przygotujemy dla Ciebie korzystną i niezobowiązującą ofertę produkcji pudełek do pakowania wina w ciągu kilku godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami przez e-mail lub zadzwoń.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa i dbałość o zamówienie na każdym etapie.

Kartony na wina - producent

Marka Cart-Box należy do 4-Group sp. z o .o. z siedzibą w Lubartowie. Jesteśmy producentem opakowań tekturowych. Możemy wyposażyć Twój biznes kompleksowo - we wszelkiego rodzaju pudełka. Począwszy od kartonu na wino, przez opakowania zbiorcze, ekspozytory - aż po pudełka do pakowania i wysyłki. Traktujemy priorytetowo każdego klienta, dlatego możesz być pewien, że zawsze dotrzymujemy wszelkich ustaleń i dbamy o pełne zadowolenie ze współpracy.

karton na wino, opakowania na wino, karton na wino, pudełka na wina, opakowania zbiorcze, pudełka jednostkowe

Oferujemy opakowania jednostkowe i zbiorcze na butelki, które zapewnią bezpieczne przechowywanie i transport Twoich produktów. Nasze opakowania są wykonane z wysokiej jakości tektury, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wstrząsami. Opakowania jednostkowe to pudełka na pojedyncze butelki, które zapewniają bezpieczne przechowywanie i transport produktów. Mogą mieć różne rozmiary i kształty, w zależności od potrzeb klienta. Opakowania zbiorcze to pojemniki na kilka butelek, zazwyczaj o pojemności kilku, dziesięciu lub dwudziestu butelek. Te opakowania pozwalają na łatwe przechowywanie i transport większych ilości produktów, a także ułatwiają ich sprzedaż i dystrybucję. Zapewniamy Ci szeroki wybór opakowań jednostkowych i zbiorczych na butelki w tym pudełka na wino, dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Nasze opakowania są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co zapewnia bezpieczeństwo Twoich produktów podczas transportu i magazynowania. Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży.

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt