Opakowania na butelki

Kup opakowania na butelki w najlepszej cenie. Oferujemy pudełka na butelki jako opakowania zbiorcze, pudełka jednostkowe i kartony do wysyłki. Kupisz u nas pudełka na zamówienie na dowolny rodzaj butelek.

Oferujemy opakowania na butelki dowolnego rodzaju i wielkości produkowane pod zamówienie. Atrakcyjna cena i szybki czas realizacji dowolnej ilości pudełek na butelki.

opakowania na butelki - zbiorcze

opakowanie na butelki - pudełko klapowe z przegrodami

Opakowania na butelki

Przygotujemy dla Twojej firmy dowolne kartonowe opakowania na butelki. Znajdziesz u nas wysokiej jakości mocne pudełka z przegrodami, pudełka jednostkowe i opakowania zbiorcze, które świetnie nadają się do wysyłki i eksponowania produktów na sklepowych półkach. Istnieje możliwość personalizacji opakowań poprzez nadruki na kartonie. Tym samym w prosty sposób wzmocnisz przekaz marketingowy swoich produktów i zachęcisz klienta do zakupu.

Produkujemy pudełka na butelki z tektury falistej, która jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Dzięki nowoczesnej technologii i doświadczonemu zespołowi pracowników jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie dowolny projekt opakowań w każdym nakładzie. Tym samym dostarczymy Ci kartonowe pudełka na butelki w szybkim czasie zachowując doskonałą cenę.

Opakowania zbiorcze z przegrodami

Nasze pudełka zbiorcze z przegrodami zapewniają bezpieczeństwo butelkom podczas transportu. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są kartony do wysyłki produktów. Zastosowane wewnątrz opakowania tekturowe przegrody pomagają ograniczyć ryzyko uszkodzenia transportu butelek do punktu ich sprzedaży.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę e-mai. Dział sprzedaży pozostaje w gotowości i z chęcią odpowie na pytania dotyczące naszych kartonów butelkowych, ale i innych opakowań, które być może wykorzystasz w swoim biznesie. Przygotujemy dla Ciebie korzystną i niezobowiązującą ofertę produkcji pudełek do pakowania butelek w ciągu kilku godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami przez e-mail lub zadzwoń.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa i dbałość o zamówienie na każdym etapie.

Kartonowe pudełka na butelki - producent

Cart-Box należy do 4-Group sp. z o .o. z siedzibą w Lubartowie. Jesteśmy producentem opakowań z tektury falistej. Możemy wyposażyć Twój biznes kompleksowo - we wszelkiego rodzaju opakowania tekturowe. Przygotujemy pudełka i opakowania na butelki, karton na wino, opakowania zbiorcze, ekspozytory - aż po pudełka do pakowania i wysyłki produktów. Traktujemy idywidualnie każdego klienta, dlatego możesz być pewien, że zawsze dotrzymujemy wszelkich ustaleń i dbamy o pełne zadowolenie ze współpracy.

karton na wino, opakowania na wino, karton na wino, pudełka na wina, opakowania zbiorcze, pudełka jednostkowe

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt