Tacki tekturowe

Tacki tekturowe, to uniwersalny produkt który ma wiele zastosowań w przemyśle i handlu. Tacki kartonowe są popularną i opłacalną opcją do przechowywania i transportu przedmiotów w tym artykułów spożywczych. Wyprodukowane z tektury falistej tace kartonowe są mocne i wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i tanie. Zapewniają doskonałą ochronę przechowywanych w nich przedmiotów, dzięki czemu są idealne do wysyłki, magazynowania i ekspozycji produktów.

Zapewniamy szeroki wybór tac z tektury, dzięki czemu z łatwością dostosujemy je do wymagań Twojego produktu. Dzięki dodatkowym nadrukom istnieje możliwość personalizacji tac, co za tym idzie przekaz marketingowy opakowania może być spójny z polityką Twojej firmy.

arkusze tekturowe

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami przez e-mail lub zadzwoń.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa i dbałość o zamówienie na każdym etapie.

Tacki tekturowe - producent

Przygotujemy dla Ciebie tacki tekturowe w dowolnym nakładzie. W Cart-Box zrealizujemy dla Twojej firmy wysokiej jakości tace z tektury, które wykorzystasz w swoim biznesie. Zapewniamy pry tym atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu i wyceny.

tace tekturowe

Tace tekturowe z kartonu falistego mogą być również stosowane jako tace pod ciasto, owoce lub kanapki, co ułatwia ich przenoszenie i serwowanie. Tacki kartonowe mogą mieć różne kształty i rozmiary, a także być dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na ich dopasowanie do specyfiki produktu oraz wykreowanie unikalnego wizerunku marki. Dzięki wykorzystaniu tektury falistej, tacki tekturowe są bardziej przyjazne dla środowiska niż ich plastikowe odpowiedniki. Tektura jest materiałem biodegradowalnym i nadaje się do recyklingu, co wpisuje się w obecne trendy proekologiczne. W naszej firmie oferujemy produkcję tacek z tektury falistej na indywidualne zamówienie klienta. Dostarczamy wyprodukowane tacki w ilościach hurtowych, zapewniając konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wykonania. Nasza oferta obejmuje również projektowanie i drukowanie indywidualnych nadruków na taczce, co pozwala na wykorzystanie ich jako skuteczne narzędzie marketingowe

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt