Opakowania spożywcze

opakowania spożywcze - producent opakowań kartonowych

Wycena opakowań spożywczych

Skontaktuj się z nami i zapytaj o opakowania spożywcze.

Opakowania spożywcze - od producenta

Oferujemy opakowania spożywcze do pakowania i transportu produktów spożywczych w atrakcyjnej cenie. Firma Cart Box specjalizuję się w produkcji opakowań z tektury falistej, w swojej ofercie posiada szereg opakowań spożywczych w różnych rozmiarach. Przygotujemy dla Ciebie opakowania na artykuły spożywcze bez nadruku lub z nadrukiem wg indywidualnego projektu. Dysponujemy tektura 3 warstwową i 5 warstwową w standardowej kolorystyce. Dostępne kolory pudełek to: szary, jednostronnie bielony oraz dwustronnie bielony.

Opakowania spożywcze wykonane z tektury falistej są wytrzymałe, mają większą odporność na zgniecenia. Kartony te świetnie sprawdzają się przy wysokim składowaniu na paletę oraz przy wielogodzinnym transporcie do odbiorcy. Pudełka kartonowe z tektury nie są w mniejszym stopniu podatne na różnice temperatur (transport w chłodniach).

Pudełka na artykuły spożywcze przygotujemy dla Ciebie w stosunkowo krótkim terminie, dbając o ich najwyższą jakość oraz zapewniając bardzo korzystne ceny opakowań. Zamówienie na kartony przyjmujemy w ilości powyżej 100 szt. Dostawa opakowań odbywa się poprzez firmy kurierskie oraz firmy spedycyjne w zależności od ilości zamówienia.

Pudełka kartonowe z katalogu FEFCO

Jako producent opakowań kartonowych, wykonamy dla Ciebie nie tylko pudełko na artykuły spożywcze oraz opakowanie kartonowe zbiorcze. Jesteśmy w stanie wykonać dowolne opakowania z katalogu FEFCO. Zachęcamy do skorzystania z dołączonego na naszej stronie katalogu, możesz tam zobaczyć konstrukcję opakowania oraz siatkę. Również zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail, odpowiemy na pytania. Doradzimy przy wyborze konstrukcji, gramatury oraz surowca do produkcji opakowania z tektury falistej. Nasz dział projektowy z przyjemnością Ci pomoże przy stworzeniu projektu graficznego na pudełku. Zachęcamy do kontaktu i wyceny.

Dlaczego warto zlecić nam produkcję opakowań?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych realizacji. Gwarantujemy dotrzymanie terminów i korzystny cennik produkcji dowolnych nakładów pudełek z kartonu.

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Profesjonalizm

Profesjonalna obsługa klienta i dbałość o każde Twoje zamówienie.

Opakowania spożywcze

Szeroki wybór opakowań spożywczych i cukierniczych na wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe.

Opakowania klapowe

Kartonowe opakowania klapowe do transportu produktów. Sprawdzą się idealnie m.in jako kartony do przeprowadzek.

Opakowania fasonowe

Kartony, które świetnie sprawdzą się do pakowania odzieży, kosmetyków i innych towarów w sklepach internetowych.

Dysponujemy surowcem 3 warstwowym fali E (mikrofala), B, C oraz 5 warstwowym EB i BC o różnych gramaturach.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt