Pudełka na pizzę

Oferujemy pudełka na pizzę, dzięki którym będziesz oferować swoim klientom pizzę na wynos. Nasze opakowania na pizzę z kartonu, to wysokiej jakości produkt, który dzięki niskiej cenie pozwoli Ci zoptymalizować koszty dostawy pizzy klientom.

Kartony na pizzę, które produkujemy w Cart-Box wykonane są z dobrej jakości tektury, co zapewnia dobre właściwości izolacyjne artykułów spożywczych. Nasze opakowania do dostarczania pizzy bez wątpienia spełnią wszystkie Twoje wymagania.

opakowania na pizze - pudełka na pizzę - producent opakowań kartonowych
pudełka na pizze - producent opakowań kartonowych

Opakowania na pizzę od producenta

Producent opakowań kartonowych Cart Box posiada w swojej ofercie spożywcze pudełka i opakowania na pizzę w różnych rozmiarach i kolorach. Przygotujemy dla Ciebie opakowania na pizzę z nadrukiem w kolorze białym lub szarym. Istnieje możliwości personalizacji pudełka do pakowania pizzy np. poprzez dodanie indywidualnych treści lub logo pizzerii.

Nasze opakowania kartonowe do transportu pizzy produkowane są z tektury falistej, która pozwoli przez odrobinę dłuższy czas zachować odpowiednią temperaturę pizzy. Z całą pewnością docenią to Twoi klienci, jeśli przyjdzie im czekać na swoje zamówienie kilka minut dłużej.

Pudełka na pizzę przygotujemy dla Ciebie w dowolnym nakładzie i dostarczymy kurierem pod dowolny adres w całej Polsce. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, krótkie terminy realizacji i korzystne ceny. Przy dłuższej współpracy i większych nakładach możliwe są indywidualne rabaty, dzięki czemu będziesz w stanie obniżyć jednostkowy koszt zakupu opakowania spożywczego.

Produkujemy opakowania spożywcze i inne pudełka na pizzę i inne opakowania kartonowe na bazie katalogu FEFCO. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail i złożenia zapytania o przygotowanie opakowania na pizzę z nadrukiem lub logo w dowolnym nakładzie.

Istnieje możliwość przygotowania spersonalizowanych kartonów do pizzy. Oznacza, to że pudełka takie mogą zawierać nadruki - np. logo firmy. Tym samym możesz jeszcze bardziej wzmocnić przekaz marketingowy do swoich klientów. Opakowanie takie z pewnością wyróżni się również na tle innych - szarych i standardowych pudełek, które tak często można jeszcze spotkać w pizzeriach.

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez e-mail lub telefon. Nasz dział sprzedaży z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych produktów. Przygotujemy dla Ciebie korzystną i niezobowiązującą ofertę produkcji pudełek do wysyłek produktów w ciągu kilku godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami przez e-mail lub zadzwoń.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa i dbałość o zamówienie na każdym etapie.

Pudełka na pizzę - producent opakowań

Cart-Box, to marka specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury. Przygotujemy niemal dowolne opakowania spożywcze i inne na bazie katalogu Fefco. Nasze kartonowe pudełka na pizzę, to wysokiej jakości produkt, dzięki któremu obniżysz koszt dostarczenia pizzy do swoich klientów. Zachęcamy do kontaktu - nasi specjaliści przygotują niezobowiązującą wycenę opakowań.

Pudełka na pizzę opakowania do transportu pizzy, karton i pudełko do pizzy, opakowania spożywcze, producent opakowań.

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt