Opakowania z tektury falistej

opakowania z tektury falistej tekturowe - producent opakowań kartonowych

Wycena opakowań

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ceny pudełek dla swoich produktów

Opakowania z tektury falistej od producenta

Cart Box jako producent opakowań z tektury falistej poleca opakowania kartonowe. Opakowania z tektury falistej są bardziej wytrzymałe, w mniejszym stopniu nie są podatne na zgniecenia, doją większa gwarancję na bezpieczny transport Twojego produktu, co za tym idzie brak reklamacji oraz zadowolony klient. Kartony z tektury falistej świetnie sprawdzą się przy wysyłkach dużo gabarytowych oraz wielogodzinnych transportach. Karton jest dobrym zabezpieczeniem produktów przed wilgocią oraz ma większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Opakowania z tektury falistej dzięki swojej konstrukcji surowca pozwala na piętrowanie kartonów na palecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie umieścić dużą ilość opakowań na paletę.

Opakowania wykonane z tektury można wykorzystać do wysyłki produktów sklepów internetowych, dzięki możliwości nadruku na opakowanie wybrane przez Ciebie może, również służyć jako reklama Twojej firmy. Kartony tekturowe świetnie się sprawdzą do przechowywania różnych rzeczy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą Cart Box, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytana oraz doradzimy przy wyborze odpowiedniej tektury oraz konstrukcji opakowania. Również mamy możliwość stworzenia dla Ciebie indywidualnego projektu graficznego na Twoje opakowanie. Kartony z tektury falistej są powszechnie stosowane w przemyśle i handlu jako skuteczne i wytrzymałe opakowania do transportu, przechowywania i prezentacji produktów. Standardowe opakowanie kartonowe z tektury falistej zwykle składa się z trzech elementów: pudła, wypełnienia i taśmy klejącej.

Pudła są zazwyczaj wykonane z tektury falistej, która zapewnia ochronę produktów przed uszkodzeniem podczas transportu i przechowywania. Tektura falista składa się z trzech warstw: wewnętrznej, zewnętrznej i falistej, co zapewnia wysoką wytrzymałość opakowania. Wypełnienie, takie jak papierowe lub plastikowe kuleczki, pęcherzyki powietrza lub gąbka, chroni produkty przed wstrząsami i uderzeniami podczas transportu. Wypełnienie powinno być dobrze dopasowane do produktu, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Taśmy klejące są używane do zamykania pudła. Najczęściej stosuje się taśmy z tworzywa sztucznego, takie jak taśmy PP (polipropylenowe) lub taśmy PVC (polichlorek winylu), ale można też stosować taśmy klejące z papieru lub tkaniny. Ważne jest, aby wybrać taśmę o odpowiedniej wytrzymałości i kleju, aby zapewnić, że pudło pozostanie zamknięte podczas transportu.

Dlaczego warto zlecić nam produkcję opakowań?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych realizacji. Gwarantujemy dotrzymanie terminów i korzystny cennik produkcji dowolnych nakładów pudełek z kartonu.

Wysoka jakość

Zapewniamy najwyższą jakość tektury i procesu produkcji.

Personalizacja

Możliwość personalizacji opakowań poprzez np. nadruki.

Szybka realizacja

Krótkie terminy realizacji zamówień pudeł kartonowych.

Profesjonalizm

Profesjonalna obsługa klienta i dbałość o każde Twoje zamówienie.

Opakowania spożywcze

Szeroki wybór opakowań spożywczych i cukierniczych na wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe.

Opakowania klapowe

Kartonowe opakowania klapowe do transportu produktów. Sprawdzą się idealnie m.in jako kartony do przeprowadzek.

Opakowania fasonowe

Kartony, które świetnie sprawdzą się do pakowania odzieży, kosmetyków i innych towarów w sklepach internetowych.

Dysponujemy surowcem 3 warstwowym fali E (mikrofala), B, C oraz 5 warstwowym EB i BC o różnych gramaturach.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Opowiemy Ci o naszym produkcie

Podsuniemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Przeprowadzimy kalkulacje i wycenę

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt